Nissan e-NV 200

Nový Nissan e-NV200 je prostorný, přesto stále kompaktní. Jeho prostor zvětšuje i lithium-iontová baterie zabudovaná do podlahy. Promyšlený design optimalizuje prostor, a Nissan e-NV200 vám tak může nabídnout to nejlepší ve své třídě. S tímto vozem získáte největší zavazadlový prostor ve své třídě a  maximální užitečné zatížení.

Se svou investicí získáte úsporu paliva a v porovnání s normálními vozy i o 20 % menší náklady na údržbu. Nesnižují se tedy pouze náklady na vlastnictví, ale také nemarníte čas každodenní údržbou: méně únavných cest do servisu.
S novým Nissanem e-NV200 si užijete dynamické zrychlení i dokonalé ticho. Po řízení jste tak mnohem méně unaveni než třeba z dieselové dodávky.

Interior

Nissan e-NV200

je k dispozici ve dvou variantách karosérie: Combi a Furgon.

furgon Combi

 

 

S vozy Nissan e-NV200 si budeme moci užívat výhod dynamického zrychlení, zvýšeného točivého momentu a působivých jízdních vlastností. A protože se jedná o 100% elektromobil, nabízí minimální náklady, je tišší a neprodukuje žádné emise.

Nissan e-NV200 vám nezíská jen uznání zákazníků či pověst pokrokové společnosti, ale přináší i zcela konkrétní výhody:

  • Nejnižší provozní náklady, jaké lze u elektrické dodávky čekat
  • Nejvšestrannější partner ve své třídě, k dispozici ve 2 typech karosérie (Furgon a Combi)
  • Pohodlné řízení, vyšší efektivita práce: žádný hluk, žádné vibrace, elektronická převodovka… prostě jednodušší život
  • Zcela spolehlivá automobilová technologie sdílená s vozy Nissan LEAF a jejich více než 140 000 zákazníků

 

Dobíjení Nissan e-NV 200

Zajistěte si největší dojezd

Společnost Nissan poskytuje všechny nástroje, jak ze své baterie dostat maximum.

  • Režim Eco Mode snižuje spotřebu energie klimatizací a upravuje činnost plynového pedálu vašeho Nissanu e-NV200: při měkčí akceleraci ušetříte energii.
  • Režim B Mode zvyšuje sílu regenerativního brzdového systému. V kombinaci s režimem Eco Mode se jedná o nejlepší možnou optimalizaci spotřeby energie.

    A nezapomeňte si ve svém elektromobilu předem zatopit či pustit klimatizaci pomocí dálkového ovládání: pokud je stroj zapojen do sítě, nespotřebováváte žádnou energii!
1_1
2_1

 

Maximální dobíjecí kapacita i po opakovaném dobíjení

Kompaktní, výkonná, bezpečná a odolná lithium-iontová baterie nového Nissanu e-NV200 je výsledkem 20 let výzkumu a zkušeností. Je umístěna pod podlahou a ponechává tak více místa v nákladovém prostoru a v kabině, aniž by byl jakkoli omezen dojezd (až 170 km na jedno nabití) nebo rychlost (120 km/h). A v souladu s minimálním dopadem vozů Nissan e-NV200 na životní prostředí navíc platí, že jejich baterie je z 95 % recyklovatelná.

Ještě méně starostí

Společnost Nissan si je svými revolučními bateriemi tak jistá, že zpětně rozšiřuje své záruky na všechny evropské vlastníky. Nyní platí, že pokud kapacita baterie Nissan e-NV200 klesne pod 9 z 12 stupňů na palubní desce za méně než 5 let nebo do 95 000 kilometrů, může majitel uplatnit záruku. V podstatě tím zaručujeme dlouhodobě vysoký výkon vaší elektrické dodávky.
3_1
4_1

Jak dobíjet vůz Nissan e-NV200

Stejně jako u Nissanu LEAF je i u e-NV200 dobíjení doma naprosto snadné. Domácí nabíječka 6 kW, 32 A umožňuje dobít vaši elektrickou dodávku za pouhé 4 hodiny. A samozřejmě platí, že vždy máte možnost dobíjet z kterékoli domácí zásuvky. Stav dobíjení signalizují diody na palubní desce. Pokud chcete dobíjení vozu Nissan e-NV200 přerušit, stačí jen vytáhnout kabel.

Zjistěte více o možnostech dobíjení užitkových elektromobilů.

Dobíjejte doma

Rychlý a snadný způsob, jak baterii vašeho vozu Nissan e-NV200 dobíjet, představuje nástěnná nabíječka, tzv. „Wallbox“. Po instalaci profesionálním elektrikářem dokáže vůz naplno nabít od 4 do 8 hodin. Přesnou nabídku od jednoho z našich partnerů vám zprostředkuje místní prodejce. Instalace podléhá záruce a poskytuje vám přístup k asistenční lince. Případně se můžete podívat do sekce „Provozovatelé elektrické mobility“.
5
6

 

Standardní dobíjení s kabelem EVSE

Nissan e-NV200 se dodává se 6 metrů dlouhým kabelem*, který vám umožní dobití vaší dodávky pomocí běžné domácí zásuvky za asi 12 hodin. Kabel lze také využít na některých veřejných dobíjecích stanicích.

 
*Nissan doporučuje nechat si domácí zásuvku zkontrolovat odborníkem.

Dobíjení na cestách
Veřejná síť dobíjecích stanic neustále roste

Stačí pouhých 30 minut a váš Nissan e-NV200 může být dobitý až na 80 %! Ať už je to při zastávce na parkovišti nebo na ulici, dobíjecí stanice pro elektromobily jsou stále běžnější. Dobíjecí infrastruktura pro elektromobily se rychle rozšiřuje a jednání se soukromníky i místními zastupitelstvy nám umožňují ji neustále vylepšovat. Nedělejte si přestávku na dobíjení. Dobíjejte, když máte přestávku.
7