Prodej Firmám

Elektromobily značky Nissan a nebo hybridní pohon u nového Ford Mondeo jsou optimálním řešením Vašeho vozového parku a nebo jeho vhodným doplněním.
Elektromobily Nissan jsou navrženy tak, aby uspokojovaly i potřeby malých podniků. Oproti tomu Ford Mondeo s hybridním pohonem je manažerský vůz, který uspokojí Vaše požadavky na reprezentaci a pohodlí, ale splní i pozitivní image Vaší společnosti.

Nissan LEAF

Doba dobití se zkrátila na polovinu – nyní jsou to 4 hodiny a k dispozici zůstává i možnost rychlého dobíjení, které trvá jen 30 minut. Došlo ke zvýšení dojezdu mezi nabitími až na 199 km. Vůz je s 370 l zavazadlového prostoru mimořádně prostorný.
Nabízí jedinečnou příležitost, jak využívat současně finanční výhody i pozitivní image značky. Nabízí to nejlepší z hlediska nákladů spojených s vlastnictvím. Ty se odvíjejí zejména od:
nízkých nákladů na energii
nízkých nákladů na údržbu

NISSAN e-NV200

Nulové emise, nulové kompromisy - 100% flexibilita
Nový všestranný elektromobil e-NV200 je nejen efektivní - nízké provozní náklady: 1,8 Euro / 100 km
ale i praktický - užitečné zatížení 760 kg; 4,2 m³ nákladový prostor

Ford Mondeo HEV

Jedinečný vůz ve své třídě, který nejen reprezentuje, ale chrání i životní prostředí a umocňuje prestiž Vaší firmy.
Hybridní hnací ústrojí u vozu Ford Mondeo HEV je kombinací benzinového motoru a elektromotoru o výkonu 187 k s automatickou převodovkou CVT. Navíc je vybaven regenerační jednotkou, která využívá energii při brždění na dobíjení baterie.

Při nákupu některého z těchto vozů máte možnost využít i našeho fleetového oddělení, kde nabízíme nejen inteligentní řešení obměny vozů nejen pro velké firmy.

Jako jedna z největších firem v ČR, zabývající se prodejem a servisem automobilů jsme schopni tak:

  • zajistit minimalizaci provozních nákladů a rizik spojených s provozem Vašich vozů
  • zbavit Vás starostí s péčí o Vaše vozy
  • zajistit servis na 15 místech v ČR
  • navrhnout optimální jednorázovou investici při pořízení Vašich vozů
  • zajistit tak úsporu mzdových, investičních a časových nákladů
  • výběr vozů několika značek s návrhem těch nejvýhodnějších s ohledem na Vaše potřeby. V případě požadavku zajištění náhradního vozidla a další benefity pro Vaše zaměstnance