Menu
Publikováno dne

Ford odhalil novou generaci luxusního sedmimístného modelu Galaxy

Společnost Ford Motor Company představila nový Ford Galaxy: prostorný, kultivovaný a technicky vyspělý automobil pro sedm cestujících.

Nov_Ford_Galaxy_interir
  • Nový velkoprostorový Ford Galaxy nabízí cestování první třídou až sedmi lidem; přináší řadu praktických inovací, vynikající kultivovanost a pokročilé asistenční systémy
  • Elegantní design exteriéru se vyznačuje protaženými světlomety, stoupající linií pontonu a velkou zasklenou plochou
  • Jako první vůz své třídy nabízí nový Ford Galaxy sklápění i vyklápění sedadel ve třetí řadě stiskem tlačítka
  • Ke komfortu cestujících přispívá zadní náprava „Integral Link“ i multifunkční sedadla

 

2_162_main

Systém sklápění sedadel do roviny (Ford FoldFlatSystem (FFS))
Možná jste domácí kutil. Možná je zapotřebí odvézt horské kolo vaší dcery. Nebo jste byl vybrán jako „bedňák“ hudební skupiny, v níž hraje váš syn. Ford Galaxy je dost flexibilní na to, aby se vypořádal se vším, co potřebujete odvézt. Jednotlivá zadní sedadla systému FFS se skládají naplocho do podlahy, přičemž sedadla ve druhé řadě lze navíc posouvat a naklápět jejich opěradla. Celkem je k dispozici neuvěřitelných 32 různých konfigurací sedadel. 

2_161_main

Více prostoru pro vaše pohodlí
Díky nabídce vnitřního prostoru je Galaxy ideální pro velké rodiny. A pokud potřebujete odvézt něco opravdu rozměrného nebo špatně skladného, po sklopení všech sedadel druhé a třetí řady získáte ohromný prostor o objemu 2325 litrů.

 

2_160_main

Systém Ford KeyFree
Novinka pro model Galaxy. Ford KeyFree je systém bezklíčového přístupu do vozu, který umožňuje zamknout a odemknout dveře bez nutnosti hledat klíč v kapse či kabelce. Senzory sledující prostor okolo vozu aktivují mechanismus zámků, pokud detekují přítomnost „pasivního klíče“.

 

2_159_main

Ford EasyFuel
Lidé nezřídka omylem načerpají naftu do nádrže auta s motorem na benzin – nebo naopak. Ford EasyFuel je systém bezvíčkového hrdla nádrže, který rozpozná rozdíl mezi tankovací pistolí na benzin a naftu. Nikdy tak nemůžete načerpat

 

Ceník nového Fordu Galaxy

Více informací naleznete na:  http://www.ford.cz/Cars/Galaxy/Overview#primaryTabs