Menu
Publikováno dne

FRIENDS FEST 2019

Generální partner AUTO IN vás zve na den plný Ameriky!

Unikátní multižánrový zážitkový open-air festival Friends Fest 2019 odstartuje již počtvrté 17. srpna na Dostihovém závodišti v Pardubicích.

Je určen pro všechny, kteří obdivují americké automobily a motocykly, kteří si čas od času dopřejí poctivé, typicky americké pochutiny jako hamburgery či steaky, zajímají se o vojenskou historii a techniku, nedají dopustit na blues, country či rock’n roll v podání českých kapel či milují svět westernu a indiánů.

Návštěvníci festivalu uvidí vojenské campy a techniku, zažijí atmosféru rodeové arény, inspirují se módními stylovými přehlídkami, pobaví se různými soutěžemi a shlédnou mnoho a mnoho dalšího.

Pro děti je připraven netradiční dětský den s mnoha zajímavými atrakcemi. Návštěvníci festivalu uvidí na živo i Americké dragouny tedy 2nd CAVALRY REGIMENT. 

Moderátory festivalu Friends Fest 2019 budou osvědčení Martin DejdarPetr Vacek!

VSTUPENKY


Děti
 do 120 cm v doprovodu dospělého (platí pro 1 dítě a 1 dospělého) mají vstup zdarma. 

Držitelé platného průkazu ZTP a ZTP/P vč. doprovodu mají vstup zdarma. 

Zdarma mají vstup a parkování řidiči klasických amerik (do r. 1990) a vozů Ford MUSTANG (bez časového omezení) + 1 osoba jako doprovod. 1 vůz = 2 volné vstupenky. (Přijet mohou již v pátek 16. 8. V areálu je zajištěno místo na stany, občerstvení a páteční hudební program.)

Cena od 1. 1. 2019 do 16. 8. 2019 je 250 Kč.

Vstupné na místě (17. 8. 2019)  bude 350 Kč a od 16:00 hodin 450 Kč.

KOUPIT VSTUPENKY

Veškeré informace o festivalu naleznete na oficiálním webu www.friendsfest.cz