Menu
Publikováno dne

Výherce soutěže si převzal svůj zbrusu nový Ford Focus!

Dlouholetý fanoušek FK Teplice a majitel permanentky gold Petr Mádlík dnes převzal svůj zbrusu nový vůz Ford Focus od AUTO IN Ústí nad Labem, který vyhrál v rámci zápasu s pražskou Spartou, kde návštěva překročila dvanáct tisíc diváků. Nový majitel Fordu s motivy FK Teplice, tak mohl zářit štěstím. Předání proběhlo přímo v pobočce AUTO IN v Ústí nad Labem.

"Nikdy se mi nepovedlo nic vyhrát, takže jsem to moc nesledoval, ale když se na tabuli objevily poslední čtyři čísla permanentky, která si pamatuju, tak jsem to rychle kontroloval a pak jsem žasnul, žasnul, žasnul a sednul si na zadek," usmíval se dlouholetý permanentkář krátce po vítězném okamžiku v srpnu. "Chodil jsem už s dědou na Drožďárnu, byli jsme na otevírání Stínadel, chodil jsem i na druhou ligu. Pokud nejsem nemocný, tak nechybím, takže tu mám těch zápasů odsezených a odfanděných opravdu hodně," povídal o svém vztahu k teplickému fotbalu.

Vyhrát zbrusu nvý vůz můžete na každém domácím zápase FK Teplice třeba právě vy! Na každém utkání, kde návštěva překoná 8 000 diváků se losuje Ford KA+, pokud je poté návštěva přes 12 000 diváků, tak se losuje dokonce Ford Focus. Na každém zápase, kde je více než 5 000 diváků je navíc ve hře poukaz do OC Olympia na nákup v hodnotě 10 000 Kč.

Zdroj
https://fkteplice.cz/clanek.asp?id=7299&passw=fkteplice54784521H