Hyundai Bayon

Nový Hyundai Bayon

Již od 369 990 Kč

Nový BAYON je SUV, kompaktní zvenčí, velké uvnitř a ztvárněné tak, aby zanechával trvalý dojem. Množství inteligentních technologií poskytuje nejvyšší úroveň bezpečnosti a konektivity v této třídě. Účinné pohonné jednotky zahrnují také 48V systém mild hybrid.

Design, který vyniká nad svým okolím

Díky svým ostrým liniím a nápadným proporcím bude nový BAYON skutečně vyčnívat z davu. Jeho stylový a vkusný design elegantně kombinuje odkaz oceňovaných vozů SUV značky Hyundai s vizuálně uchvacující interpretací designového jazyka Sensuous Sportiness. Dodržení zásady vidět a být viděn se projevuje i v pocitu volnosti, který získáte díky vyšší poloze za volantem a vynikajícímu výhledu do okolí.

Hyundai Bayon

Stylové městské SUV

Nepřehlédnutelné a elegantní SUV. Je kompaktní a snadno ovladatelné. Kromě spousty stylových prvků poskytuje také nevídaný vnitřní prostor.
Hyundai Bayon

Příď

Šípovité světlomety a široká maska chladiče jsou dokonale sladěny s pásem otvorů pro vstup vzduchu a s vysoko umístěnými, úzkými LED denními provozními světly. Přídi vozu dodávají skutečně nezaměnitelný vzhled.
Hyundai Bayon

Boční linie

Dynamické boční linie vozu přitahují pozornost k výrazným vzhledovým prvkům, mohutně tvarovanému sloupku C a sportovnímu klínovému profilu.
Hyundai Bayon

Záď

Šípovité zadní LED sdružené svítilny jsou propojeny červenou zdůrazňující linií. Umístěním v krajních polohách přispívají k vizuálnímu vnímání šířky.

Příjemně prostorný

Konstruktéři značky Hyundai se zaměřili na maximalizaci pohodlí cestujících a zvětšení zavazadlového prostoru. Uvnitř nového vozu BAYON tak vytvořili útulnou, moderní atmosféru. Dveře inspirované tvary vyskytujícími se v přírodě elegantně obepínají palubní desku. Tvar dveří je dokonale sladěn s přístrojovým panelem a ambientní LED osvětlení navozuje decentní, avšak působivé vnitřní prostředí.

Hyundai Bayon

Skvělý výhled a mimořádný komfort

Oblíbíte si vyšší polohu za volantem, kde se potkávají komfort a styl. K příjemnému nastupování i vystupování se přidává vysoce kvalitní čalounění.
Hyundai Bayon

Nejlepší digitální panel své třídy

Digitální panel a dělená středová dotyková obrazovka, obojí o velikosti 10,25″, jsou nejvýraznějšími prvky nejlepší digitální palubní desky své třídy.
Hyundai Bayon

Elegantní a stylová palubní deska

Pás horizontálních hran dodává nápadné přístrojové desce netradičně stylový vzhled, který umocňuje dojem elegance a šířky přístrojového štítu.

Prostorný a komfortní, s mnoha úložnými prostory

Komfort a úložný prostor typický pro vozy SUV a kompaktní vnější rozměry nového modelu BAYON s interiérem uzpůsobeným pro rodinné cestování znamenají, že si můžete dopřát to nejlepší z obojího. Kompaktní rozměry a vynikající výhled usnadňují – i díky vysoké poloze za volantem – nastupování i ovladatelnost a zvyšují pocit bezpečí, který již zákazníci od odolných vozů SUV značky Hyundai očekávají.

Mimořádný zavazadlový prostor

Díky velkorysému zavazadlového prostoru o objemu 411 litrů a jeho inteligentnímu krytu vyniká nový BAYON mezi vozy svého segmentu i v této oblasti.

Vynikající prostor pro nohy

Vynikající prostor pro nohy přispívá k pohodlnější jízdě. Vpředu je k dispozici prostor pro nohy o velikosti 1 072 mm, zatímco vzadu je to 882 mm.

Velkorysý prostor nad hlavou

K celkovému dojmu prostornosti přispívá také vzdálenost mezi sedákem a stropem, která činí 993 mm u předních sedadel a 977 mm u zadních sedadel.

Nejvyspělejší funkce připojeného vozidla ve třídě

Díky dvěma velkým, vizuálně sloučeným displejům o velikosti 10,25″ s funkcí rozdělení obrazovky můžete využívat všechny nejmodernější technologie. Prostřednictvím služeb Hyundai Bluelink Connected Car Services můžete vůz navíc ovládat ze smartphonu – nebo svým hlasem. Pro nový BAYON to znamená přímou konektivitu s online rozpoznáváním hlasu a funkcemi, díky nimž je jízda pohodlnější a příjemnější.

Hyundai Bayon

Středová dotyková 10,25″ obrazovka

Středová dotyková obrazovka podporuje služby Apple CarPlay™ a Android Auto™. Můžete tedy připojovat telefon a ovládat jej přímo na velké obrazovce.
Hyundai Bayon

Zvukový systém BOSE premium

Zvukový systém BOSE premium zahrnuje osm výkonných reproduktorů včetně subwooferu pro čisté a výrazné podání prostorového zvuku při reprodukci hudby.

Systém vzdálené správy vozu Bluelink®

Ovládejte svůj vůz ze smartphonu nebo hlasem. Nejnovější systém Bluelink vám umožní plně využívat všechny výhody vyspělých služeb Connected Car Services. Kromě mnoha chytrých funkcí ovládaných pomocí aplikace Bluelink je v navigačním systému zahrnuto bezplatné pětileté předplatné služeb Hyundai LIVE Services, včetně informací o dopravní situaci, parkování nebo cenách pohonných hmot v reálném čase.

Sada s funkcemi SmartSense, nejlepší ve své třídě

Nový BAYON sdílí svoji bezpečnost a odolnost s ostatními zástupci skupiny vozidel SUV značky Hyundai, jimž se v tomto ohledu přinejmenším plně vyrovná. Ve svém segmentu tedy vyniká tím, že je vybaven širokou řadou bezpečnostních funkcí Hyundai SmartSense přístupných prostřednictvím nejvyspělejších asistenčních systémů řidiče. Mnohé z nich jsou již zahrnuty ve standardní úrovni výbavy.

Asistent pro jízdu v pruzích (LFA)

Nový BAYON je vybaven asistentem pro jízdu v pruzích (LFA). Aktivní systém udržuje vůz v jeho pruhu při rychlosti od 0 do 180 km/h, a to na dálnici i v městských ulicích.

Adaptivní tempomat řízený navigací

Využívá nejmodernější navigační systém k předvídání následujících zatáček nebo rovných úseků na dálnicích a přizpůsobuje rychlost tak, aby jízda byla bezpečnější.

Autonomní nouzové brzdění

Systém FCA snímá pomocí radaru a kamery silnici před vozidlem a automaticky brzdí, zjistí-li náhlé brzdění vpředu jedoucího vozidla nebo přítomnost chodců a cyklistů.

Dynamický výkon a vynikající spotřeba paliva

Nový BAYON umožňuje díky modernizovaným motorům T-GDI dosahování vynikající spotřeby paliva a vysoce konkurenceschopných emisí CO2. Přeplňované motory se sníženým objemem a přímým vstřikováním poskytují optimální účinnost a požitek z jízdy. Další úsporu spotřeby paliva a zvýšení účinnosti poskytují kombinace těchto motorů se 48V technologií mild hybrid a inteligentní manuální převodovkou.

Hyundai Bayon

Motor s systémem Mild Hybrid 48V

Šetřete palivo a snižujte emise díky 48V Mild Hybridnímu systému. Ten podporuje spalovací motor dodatečným točivým momentem během zrychlování.

Hyundai Bayon

Inteligentní manuální převodovka (iMT)

Šestistupňová převodovka iMT snižuje emise i spotřebu paliva tím, že při každém uvolnění akceleračního pedálu přechází do plachtícího módu *.
V závislosti na jízdních podmínkách.

5letá záruka bez omezení ujetých kilometrů

Nový model BAYON se vyrábí, stejně jako každý vůz Hyundai, v souladu s nejpřísnějšími možnými kvalitativními normami. Za tuto kvalitu ručíme svou 5letou zárukou bez omezení ujetých kilometrů, abyste si mohli užívat to, co máte v životě rádi, a přitom se nemuseli strachovat o svůj vůz. Neztrácejte klidnou mysl díky záručním podmínkám, které patří mezi nejlepší v tomto odvětví – standardně.

Kontaktujte nás

V případě Vašeho zájmu o nabídku nás neváhejte kontaktovat. Chcete-li získat více informací, obraťte se na naše prodejce.