Menu

Pardubice | FORD

AUTO IN s.r.o.
Poděbradská 292
530 09  Pardubice

Pracovní dny do 17:00 hod.

Po - Pá 8:00 - 18:00 hod.
So 8:30 - 12:30 hod.

Servis

Po - Pá 7:30 - 18:00 hod.
Út 7:30 - 18:00 hod. pro Transit Centrum
So 8:30 - 12:30 hod.

Recepce

telefon 469 775 075

Nové vozy

telefon 469 775 078
mobil 777 292 200
e-mail fordprodej.pce@autoin.cz

Josef Boháč
obchodní ředitel
bohacj@autoin.cz

Michal Roubal
vedoucí prodeje nových vozů
roubalm@autoin.cz

Pavel Karabec
vedoucí distribučního oddělení
karabecp@autoin.cz

Petr Sháněl
osobní manager Vignale
shanelp@autoin.cz

Miroslav Novotný
prodej nových vozů, specialista na užitkové vozy
novotnym@autoin.cz

František Kaplan
prodej nových vozů
kaplanf@autoin.cz

Lenka Jeřábková
asistentka prodejního oddělení
jerabkoval@autoin.cz

Jana Bitnarová
asistentka prodejního oddělení
bitnarovaj@autoin.cz

Radka Mrázová
asistentka prodejního oddělení
mrazovar@autoin.cz

Marek Pavlíček
koordinátor logistiky
pavlicekma@autoin.cz

Referentské a ojeté vozy

mobil

702 212 281
777 292 392
773 796 006

Pavel Henneberg
manager Referentských vozů
hennebergp@autoin.cz

Tomáš Mikyška
vedoucí pobočky Referentských vozů
mikyskat@autoin.cz

Aleš Pavlík
prodej Referentských vozů
pavlika@autoin.cz

Andrea Hlaváčková
asistentka Referentských vozů
hlavackovaa@autoin.cz

Servis

telefon 469 775 076
mobil 777 292 000
e-mail fordservis.pce@autoin.cz

Petr Bartoš
vedoucí servisu, garanční technik
bartosp@autoin.cz

Gabriela Pejzlová
asistentka servisu
pejzlovag@autoin.cz

František Přívětivý
přijímací technik
privetivyf@autoin.cz

Tomáš Podroužek
přijímací technik
podrouzekt@autoin.cz

Olga Novotná
přijímací technik
novotnao@autoin.cz

Lukáš Svoboda
přijímací technik
svobodal@autoin.cz

Andrea Žáková
přijímací technik
zakovaa@autoin.cz

Náhradní díly

telefon 469 775 077
mobil 777 292 300
e-mail forddily.pce@autoin.cz

Ladislav Jung
vedoucí oddělení náhradních dílů
jungl@autoin.cz

Zdeňka Pokorná
prodejce náhradních dílů, skladník
pokornaz@autoin.cz

Jaroslav Novotný
prodejce náhradních dílů, skladník
novotnyj@autoin.cz

Martin Kaplan
prodejce náhradních dílů, skladník
kaplanm@autoin.cz

Miroslav Kašík
prodejce náhradních dílů, skladník
kasikm@autoin.cz

Michal Michna
pneu specialista
michnam@autoin.cz

Oddělení finančních služeb a kontroly

telefon 469 775 070
mobil 777 292 039
e-mail fp@autoin.cz

David Říha
vedoucí oddělení finančních služeb a kontroly
rihad@autoin.cz

Kateřina Převratská
specialistka finančních služeb
prevratskak@autoin.cz

Jiří Sobotka
specialista pro operativní leasing

sobotkaj@autoin.cz

Autopůjčovna

telefon 469 775 076
e-mail autopujcovna.pce@autoin.cz

Marketing

e-mail marketing@autoin.cz