Menu

Pardubice | FORD

Poděbradská 292
530 09  Pardubice

RECEPCE
+420 469 775 075
Po – Pá: 7:30 – 17:00
So: 8:30 – 12:30
NOVÉ VOZY
+420 469 775 078
Po – Pá: 7:30 – 17:00
So: 8:30 – 12:30
OJETÉ VOZY
+420 777 786 573
Po – Pá: 8:00 – 17:00
So: 8:30 – 12:30
SERVIS
+420 469 775 076
Po – Pá: 7:30 – 17:00
So: 8:30 – 12:30
NÁHRADNÍ DÍLY
+420 469 775 077
Po – Pá: 7:30 – 17:00
So: 8:30 – 12:30
FINANČNÍ SLUŽBY
+420 469 775 070
Po – Pá: 7:30 – 17:00
So: 8:30 – 12:30
AUTOPŮJČOVNA
+420 469 775 076
Po – Pá: 8:00 – 18:00
So: 8:30 – 12:30


Prodej nových vozů

telefon +420 469 775 078
mobil +420 777 292 200
e-mail fordprodej.pce@autoin.cz
Josef Boháč
obchodní ředitel
bohacj@autoin.cz
Michal Roubal
vedoucí prodeje nových vozů
roubalm@autoin.cz
Petr Sháněl
prodejce nových vozů, osobní manager Vignale shanelp@autoin.cz
Miroslav Novotný
prodejce nových vozů, specialista na užitkové vozy novotnym@autoin.cz
František Kaplan
prodejce nových vozů
kaplanf@autoin.cz
Pavel Karabec
vedoucí distribučního oddělení
karabecp@autoin.cz
Lenka Jeřábková
asistentka prodejního oddělení
jerabkoval@autoin.cz
Radka Mrázová
asistentka prodejního oddělení
mrazovar@autoin.cz

Prodej ojetých vozů

telefon +420 777 786 573
Patrick Germano Walus
ředitel prodeje ojetých vozů
walusp@autoin.cz
Hana Serpionovová
koordinátorka prodeje ojetých vozů serpionovovah@autoin.cz
Tomáš Mikyška
vedoucí pobočky ojetých vozů
mikyskat@autoin.cz
Aleš Pavlík
prodejce ojetých vozů
pavlika@autoin.cz
Petr Chýška
manažer zákaznického centra ojetých vozů
chyskap@autoin.cz
 

Servis

telefon +420 469 775 076
mobil +420 777 292 000
e-mail fordservis.pce@autoin.cz
Petr Bartoš
vedoucí servisu, garanční technik
bartosp@autoin.cz
Gabriela Pejzlová
asistentka servisu
pejzlovag@autoin.cz
František Přívětivý
přijímací technik
privetivyf@autoin.cz
Petr Junas
přijímací technik
junasp@autoin.cz
Olga Novotná
přijímací technik
novotnao@autoin.cz
Andrea Žáková
přijímací technik
zakovaa@autoin.cz

Náhradní díly

telefon +420 469 775 077
mobil +420 777 292 300
e-mail forddily.pce@autoin.cz
Ladislav Jung
vedoucí oddělení náhradních dílů
jungl@autoin.cz
Jaroslav Novotný
prodejce náhradních dílů, skladník
novotnyj@autoin.cz
Martin Kaplan
prodejce náhradních dílů, skladník
kaplanm@autoin.cz
Miroslav Kašík
prodejce náhradních dílů, skladník
kasikm@autoin.cz
Michal Michna
pneu specialista
michnam@autoin.cz
 

Oddělení finančních služeb a kontroly

telefon +420 469 775 070
mobil +420 777 292 039
e-mail fp@autoin.cz
David Říha
finanční ředitel
Jaroslav Pecina
vedoucí oddělení finančních služeb a kontroly
Kateřina Převratská
specialista finančních služeb
prevratskak@autoin.cz
 

Autopůjčovna

telefon +420 469 775 076
e-mail autopujcovna.pce@autoin.cz

Marketing

telefon +420 777 292 892
e-mail marketing@autoin.cz

Vedoucí pobočky

Tomáš Kouba