Autoservis a pneuservis Ford


EXPRES SERVIS nová služba pro zákazníky
Operativní, rychlé provedení běžných servisních úkonů po předchozím objednání.
Vybrané běžné práce „na počkání“, přitom za stejnou cenu, spočívají v optimalizaci pracovních procesů. Před samotným zahájením opravy nebo údržby vozu, technik se skladníkem s předstihem připraví veškeré informace a materiál, aby se sehraní mechanici mohli bez časových prodlev plně věnovat práci na vozidle.

Je to podobný koncert, jako servisní údržba vozů při rallye.

Program 5+
Fordy starší 5 let získávají zvýhodnění 20 % na originální náhradní díly a navíc sníženou hodinovou sazbu na práci. Zvýhodnění se vztahuje na celou mechanickou dílnu.

Možnosti uplatnění 20 % zvýhodnění:
brzdy, tlumiče, kotouče, alternátor, řemeny, výfukové díly, katalyzátor, chladiče, klimatizace, motor, převodovka, vstřikovače, hlavy válců, svíčky, zámky, klíče, tyčka stabilizátoru,
filtry (vzduchové, palivové, olejové) a další

Místo, kde vám nabídneme všechny služby, které potřebujete

Provádíme kompletní mechanické, karosářské a lakýrnické práce. Všichni naši technici jsou vyškoleni společností Ford, jejíž kontroly kvality zajišťují i kvalitní výsledky záručních i pozáručních oprav. Vždy máme k dispozici dostatek originálních dílů a na opravy dáváme záruku. Nabízíme nejvhodnější servisní řešení pro vozy všech věkových kategorií. Jako autorizovaný servisní partner máme k dispozici nejnovější technické aktualizace softwaru od výrobců.

Kvalita a vysoká technická odbornost
Jako autorizovaný servis známe váš vůz nejlépe. Našim školeným technikům, originálním autodílům i nejmodernějším počítačovým diagnostickým systémům můžete stoprocentně důvěřovat.

Péče o zákazníka
Vaše důvěra je pro nás zásadní. Jako autorizovaný servis jsme vám vždy k dispozici a ochotně vám nabídneme takové služby, aby se váš vůz co nejdéle udržel v nejlepší kondici. Dostane se vám přímá informace o tom, jaká oprava by na vozu měla být provedena a kolik to bude stát.

Opravy související se stářím vozu
S přibývajícími roky může váš vůz potřebovat zvláštní péči. Naše nabídka pozáručního servisu zahrnuje kvalitní originální náhradní díly a servisní služby
za dostupné ceny.

Objednat servis online

Pobočky

Praha
Pardubice
Plzeň
Ústí nad Labem
Ostrava
Hradec Králové
Liberec
Děčín
Svitavy
Mladá Boleslav
Benešov
Chrudim

Jak to u nás probíhá?