Zvýhodněné sazby
Předplacený servis
Expres servis

Autoservis a pneuservis Ford AUTO IN

Objednat servis online

Na světě existuje spousta univerzálních pravd. Jedna z nich říká: Co dáš, to se ti vrátí.
Kupodivu se toto dá aplikovat také při péči o váš vůz Ford. Když totiž budete používat neoriginální náhradní díly,
nejen že ve výsledku neušetříte, ale ještě si můžete přidělat problémy do budoucna.

Aby váš Ford zůstal Fordem, navštivte jakýkoliv autorizovaný servis Ford společnosti AUTO IN.

Nabízíme profesionální  záruční i pozáruční servis vozů Ford a pozáruční servis vozů všech značek.

Pobočky

Aby váš Ford zůstal Fordem

Zvýhodněné sazby pro vozy 5+

Vozy značky Ford starší 5 let u nás získávají 20% zvýhodnění na originální náhradní díly a navíc o 15 % sníženou hodinovou sazbu na práci.

Možnosti uplatnění 20% zvýhodnění: Běžná údržba a prohlídky, vzduchové, palivové, olejové a kabinové filtry, tlumiče, brzdové obložení a kotouče, zavěšení kol a ložiska, ramena náprav a tyče, řízení tlumiče výfuků, rozvody, vodní a palivová čerpadla, svíčky a stěrače.

Výhodný předplacený servis

Nabízíme možnost zakoupit zvýhodněný předplacený servis, který vám umožní ušetřit na pravidelném servisu svého vozu a získat tak lepší cenu za služby našeho autorizovaného servisu Ford. Jedná se o program, který vám pokrývá veškeré náklady spojené s předepsanou pravidelnou údržbou vozidla.

Hlavní výhoda pro vás: Úspora nákladů - výhodnější ceny oproti platbě za služby jednotlivě a výdaje pod kontrolou - cena je konečná a to i bez ohledu na její vývoj (inflace, zdražování dílů a práce).
Možnost zakoupení předplaceného servisu je do 1. servisní prohlídky.

Expres servis

Když potřebujete mít svůj vůz Ford opravený co nejdříve, je tady náš Expres servis. Opravíme ho do 1 hodiny od předání servisnímu poradci. Vy si během toho můžete zařídit, co je potřeba, nebo si vychutnat dobrou kávu na naší recepci.

Videoprohlídka

Chceme, abyste měli plný přehled o technickém stavu vašeho vozu. Proto nabízíme možnost videoprohlídky během servisu. To znamená, že si můžete prohlédnout stav svého vozu na vlastní oči, a to i v případě, že nemůžete být fyzicky přítomni v servisním zázemí. Tím vám poskytujeme transparentnost a důvěru ve stav vašeho vozu.

Pojistné události

Pokud se vám stane pojistná událost, nechte to na nás. Jsme smluvními partnery se všemi předními pojišťovnami v ČR. Postaráme se o kompletní řešení pojistné události, včetně poskytnutí náhradního vozu a vyřízení agendy s pojišťovnou. Můžete se spolehnout na naši profesionální péči.

Profesionální tým

Naši zaměstnanci jsou certifikovaní, plně vyškolení a mají dlouholeté zkušenosti v oblasti servisu vozů Ford. S profesionálním přístupem se postarají o váš vůz s pečlivostí a pozorností k nejmenším detailům, abyste měli jistotu, že je váš vůz v dobrých rukou.

Síla skupiny

AUTO IN GROUP patří k největším prodejcům na českém trhu a díky tomu můžete využít všech výhod, které nabízí. Pod naši skupinu patří také prodej ojetých vozů se zárukou AUTO IN Garant, prodej a servis nákladních vozů Ford Trucks, prodej motocyklů MOTO IN, nabídka operativního leasingu IN LEASE a další.
Využijte širokou škálu možností a výhod, které přesahují značku Ford.

www.autoin-group.cz

Jak to u nás vypadá?