Vítejte v novém, moderním prostředí společnosti AUTO IN v Praze - Průhonicích.

Na jednom místě nabízíme komplexní služby spojené s prodejem a servisem vozů značek Ford, Volvo a Hyundai.

Volíme nový přístup k potřebám zákazníka. Jsme Vám blíž. Přinášíme více volnosti a pohodlnosti.

Roční vozy Ford, Volvo a Hyundai

Objevte autosalon nové generace. Na jednom místě si můžete vybrat z široké nabídky ročních vozů značek Ford, Volvo a Hyundai. Náš tým profesionálů vám ochotně poradí s výběrem nejvhodnějšího vozu dle vašich preferencí. Zakoupením ročního vozu získáte jistotu stavu nového vozu s tovární zárukou, nízkým nájezdem a zároveň výhodnou cenou.
Zobrazit nabídku

Autorizovaný servis Ford

V našem autorizovaném servisu Ford dostane váš vůz tu nejlepší péči.
Ve zcela novém zázemí provádíme servisní prohlídky, přezutí pneumatik a kompletní mechanické, karosářské a lakýrnické práce. Všichni naši technici jsou vyškoleni společností Ford Motor Company, jejíž kontrola kvality zajišťuje nejlepší výsledky záručních i pozáručních oprav. Používáme výhradně originální náhradní díly. Garantujeme individuální přístup k vám, i k vašemu vozu.

Nabízíme volné termíny bez čekání.
Služby a ceník +420 737 599 770

Prodej ojetých vozů

Široká nabídka ojetých vozů se zárukou z programu AUTOIN GARANT pod jednou střechou. Vyberte si prověřený vůz s jistotou a garancí od autorizovaného prodejce. Garantujeme historii, původ i nájezd. Poskytujeme komplexní služby, které zahrnují výhodné financování, pojištění a výkup vozů všech značek. Naše autorizovaná servisní síť se postará o dlouhodobý a perfektní technický stav vašeho vozu.
Nabídka ojetých vozů

Nadstandardní služby

Naším cílem je poskytnout maximální komfort a VIP služby našim zákazníkům. Součástí komplexu jsou soukromé kanceláře a relaxační zóny, ve kterých si můžete vyřídit pracovní povinnosti nebo domluvit schůzky během servisního úkonu. Připojte se k bezplatné WiFi a dopřejte si kvalitní kávu a občerstvení z naší vlastní kafeterie.
Chcete ušetřit Váš čas strávený cestou do servisu a zpět? Nabízíme vám službu pick-up servis zdarma.
Kontakt