Hyundai AUTO IN nově v Benešově

Otevřeli jsme pro Vás zcela nový autosalon Hyundai AUTO IN v Benešově u Prahy!

Zastavte se u nás a využijte akčních zaváděcích nabídek nových vozů Hyundai a nechte se ohromit zcela novým prostředím a technologiemi.
Showroom splňuje nejnovější prémiové standardy Hyundai.

Navštivte nás na adrese K Potoku 2404 v Benešově. Jsme tu pro vás každý všední den od 8 do 17 hodin a v sobotu od 8 do 12 hodin.

Autosalon

Nový showroom je navržen tak, aby usnadnil a zpříjemnil proces nákupu nového vozu Hyundai. Zároveň a využívá interaktivní technologie, které zákazníkům pomáhají informovaně se rozhodovat o novém voze v uvolněném prostředí.
Nabídka vozů

Autorizovaný servis

V našem autorizovaném servisu Hyundai dostane váš vůz tu nejlepší péči. Ve zcela novém zázemí provádíme servisní prohlídky, přezutí pneumatik a kompletní mechanické práce. Všichni naši technici jsou vyškoleni společností Hyundai Motor Czech, jejíž kontrola kvality zajišťuje nejlepší výsledky záručních i pozáručních oprav. Používáme výhradně originální náhradní díly. Garantujeme individuální přístup k vám, i k vašemu vozu.

Nabízíme volné termíny bez čekání.
Objednat servis

Ojeté vozy

Široká nabídka ojetých vozů všech značek se zárukou z programu AUTOIN GARANT pod jednou střechou. Garantujeme historii, původ i nájezd. Poskytujeme komplexní služby, které zahrnují výhodné financování, pojištění a výkup vozů všech značek. Postaráme se o dlouhodobý a perfektní technický stav vašeho vozu.
Nabídka ojetých vozů

Nadstandardní služby

Naším cílem je poskytnout maximální komfort a VIP služby našim zákazníkům. Součástí autosalonu jsou relaxační zóny, ve kterých si můžete vyřídit pracovní povinnosti nebo domluvit schůzky během servisního úkonu. Připojte se k bezplatné WiFi a dopřejte si kvalitní kávu z naší vlastní kafeterie.
Kontakt