Kia AUTO IN nově v Mladé Boleslavi

21.6. 2023 pro Vás otevíráme zcela nový autosalon Kia AUTO IN v Mladé Boleslavi!

Zastavte se u nás a využijte akčních zaváděcích nabídek nových vozů Kia a nechte se ohromit zcela novým prostředím a technologiemi.
Showroom splňuje nejnovější prémiové standardy značky Kia.

Navštivte nás na adrese Průmyslová 829 v Kosmonosech. Budeme tu pro vás každý všední den od 8 do 17 hodin.

Zobrazit kontakty

Autosalon

Nový showroom je navržen tak, aby usnadnil a zpříjemnil proces nákupu nového vozu Kia. Zároveň využívá interaktivní technologie, které zákazníkům pomáhají informovaně se rozhodovat o novém voze v uvolněném prostředí.
Nové vozy

Autorizovaný servis

V našem autorizovaném servisu Kia dostane váš vůz tu nejlepší péči. Ve zcela novém zázemí provádíme servisní prohlídky, přezutí pneumatik a kompletní mechanické práce. Všichni naši technici jsou vyškoleni společností Kia Czech s.r.o., jejíž kontrola kvality zajišťuje nejlepší výsledky záručních i pozáručních oprav. Používáme výhradně originální náhradní díly. Garantujeme individuální přístup k vám, i k vašemu vozu.

Nabízíme volné termíny bez čekání.
Objednat na servis

Ojeté vozy

Široká nabídka ojetých vozů všech značek se zárukou z programu AUTO IN GARANT. Garantujeme historii, původ i nájezd. Poskytujeme komplexní služby, které zahrnují výhodné financování, pojištění a výkup vozů všech značek. Postaráme se o dlouhodobý a perfektní technický stav vašeho vozu.
Ojeté vozy

Nadstandardní služby

Naším cílem je poskytnout maximální komfort a VIP služby našim zákazníkům. Součástí autosalonu jsou relaxační zóny, ve kterých si můžete vyřídit pracovní povinnosti nebo domluvit schůzky během servisního úkonu. Připojte se k bezplatné WiFi a dopřejte si kvalitní kávu.
Zobrazit kontakty