Hyundai IONIQ 5

Síla pro váš svět

IONIQ 5 - neuvěřitelně krásný a skutečně pokročilý, definující nový pohled na elektromobily. Díky svému inovativnímu designu a chytrým technologiím byl vytvořen vůz nové úrovně - s rychlejším dobíjením a elegantnějším stylem.

S atraktivním designem, jízdními vlastnostmi a 800V technologií pro ultrarychlé nabíjení nabízí tento přelomový elektrický crossover úchvatný výkon - postavený na špičkové platformě, která je technologickým milníkem v současné éře rozvoje elektromobility.

Elektrizující design

Elegantní smyslnost modelu IONIQ 5, inspirovaná futuristickým designem modelu Concept 45 EV, je poctou designovému odkazu značky Hyundai, nově přetvořenému pro budoucnost.

Platforma E-GMP

Užijte si rychlejší nabíjení, větší dojezd, lepší ovladatelnost a více vnitřního prostoru díky E-GMP - průkopnické globální modulární platformě Hyundai určené pro elektromobily.

Chytrý prostor pro život

Díky naší specializované platformě pro elektromobily jsme byli schopni vytvořit interiér přinášející zcela nové zážitky a nově definující vnitřní prostor pro život a pohyb.

Solární střecha

Inovativní solární střecha sbírá energii a přenáší ji do vysokonapěťového trakčního akumulátoru, čímž zvyšuje dojezd vozu.

Inovativní použití ekologických materiálů

V modelu IONIQ 5 jsou hojně využity ekologické materiály, jako ekologicky zpracovaná kůže a recyklovaná příze. Suroviny extrahované z cukrové třtiny se navíc používají na čalounění stropu, koberce a potahy sedadel. Řešení, které je recyklovatelné a také krásné. Inovativní použití přírodních materiálů je dalším příspěvkem k udržitelnosti v rámci našich výrobních procesů, díky čemuž je IONIQ 5 méně závislý na produktech na bázi ropy.

Nabíjení

Domácí wall-box nebo veřejná stanice pro dobíjení střídavým proudem

Elegantní smyslnost modelu IONIQ 5, inspirovaná futuristickým designem modelu Concept 45 EV, je poctou designovému odkazu značky Hyundai, nově přetvořenému pro budoucnost.

Bleskové dobití - rychlost ultrarychlého nabíjení

Systém 800V akumulátoru elektromobilu IONIQ 5 dokáže zvýšit dojezd o 100 km za 5 minut! Podporuje nabíjení až 220 kW na ultra rychlé stejnosměrné dobíjecí stanici - z 10 na 80% kapacity akumulátoru za 18 minut.

Nastavte si dobu dobíjení podle svých potřeb

Pokročilé řízení dobíjení vám poskytuje úplnou kontrolu nad tím, kdy a jak chcete dobíjet - například přes noc, abyste využili výhodnou ceny elektřiny mimo špičku.

Více místa. Více chytrého pohodlí.

IONIQ 5 má třímetrový rozvor, což má za následek vynikající proporce a nevídanou prostornost. A pro dokonalé využití celého tohoto prostoru jsme vytvořili řadu chytrých funkcí pro vás i vaše spolucestující.

5letá záruka, bez omezení počtu kilometrů.

Jako každý Hyundai, i IONIQ 5 je konstruován a vyráběn dle nejvyšších možných standardů kvality. A tuto kvalitu podporujeme 5letou zárukou, bez omezení počtu kilometrů, abyste si mohli v životě užívat věci, které máte rádi, aniž byste se museli starat o své auto. Kromě toho je vysoce výkonný lithium-iontový polymerní trakční akumulátor chráněn zárukou po dobu 8 let nebo 160 000 km, podle toho, co nastane dříve. Užijte si extra klid, který vám poskytuje jedna z nejlepších záruk v oboru – ta je naším standardem.

Kontaktujte nás

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.