Volvo C40 Recharge Pure Electric

Seznamte se s naším prvním čistě elektrickým crossoverem, mezi jehož přednosti patří interiér bez podílu kůže a integrované aplikace Google. Začněte s jeho objednáním ještě dnes.

Stáhnout ceník Testovací jízda


Budoucnost začíná nyní
Volvo C40 Recharge je zosobněním naší touhy změnit vnímání automobilů – a věříme, že se stane katalyzátorem vedoucím k udržitelnějším volbám v rámci osobní mobility.

Zažijte změnu na vlastní kůži
Ovládání rychlosti jedním pedálem Vám zpříjemní řízení Volva C40 Recharge ve městě i na dálnici. Rychlá a plynulá akcelerace Vám zaručí strhující zážitek z jízdy.

Integrované služby Google
Díky integraci praktických aplikací Google Assistant, Google Maps a Google Play, které Vás udrží ve spojení s digitálním světem, získá Vaše cestování ve voze nový rozměr komfortu. Stačí jednoduše říct „Hey Google“.


Dojezd 437 km v čistě elektrickém režimu*
Výše uvedený dojezd odpovídá oficiálním údajům certifikovaným podle metodiky WLTP pro Twin motor v kombinovaném režimu. Skutečný dojezd v podmínkách reálného světa se může lišit v závislosti na stylu jízdy, používání klimatizace a dalších faktorech, jako jsou převýšení, vítr, déšť nebo kvalita silničního povrchu.

Rychlé nabíjení
Na cestách můžete využít stanice pro rychlé nabíjení stejnosměrným proudem o výkonu 150 kW, které umožňují nabít akumulátor vozu Volvo C40 Recharge Twin z 10 na 80 % během přibližně 32 minut**.

* Údaje jsou předběžné, v současnosti probíhá finální homologace vozu.
** Doby nabíjení závisí mimo jiné na okolní teplotě, aktuální teplotě akumulátoru, výbavě pro nabíjení, stavu akumulátoru a stavu vozidla.

Celoevropská síť nabíjecích stanic
Díky spolupráci Volvo Cars s firmou Plugsurfing můžete využít více než 200 000 nabíjecích stanic po celé Evropě.


Konzultant prodeje

Jaroslav Jelínek
Kontakt

Fotografie a vizualizace jsou pouze ilustrativní. Uvedené prvky nemusí být součástí standardní výbavy nebo nemusí být dostupné pro všechny stylové varianty a motorizace.