Volvo XC60 s dodáním do 6 měsíců

Pořiďte si nové Volvo XC60 mild hybrid od autorizovaného prodejce AUTO IN s dodáním do 6 měsíců.*

Vzorová konfigurace Volvo XC60 B4 AWD mild hybrid za akční cenu 1 470 870 Kč s DPH:
Výbava Plus
19” kola z lehké slitiny s 5ti paprsky ve tvaru V s výbrusy v provedení Diamond Cut
Driver Assist paket
Climate paket
Vyhřívané čelní sklo
Tónovaná zadní okna
Náhradní kolo pro dojetí

Požádat o nezávaznou nabídku Kontakty


Více energie, méně emisí
Více energie a méně emisí zajistí mild hybridní motor, rekuperující energii vznikající při brzdění, kterou ukládá do 48V akumulátoru.
Díky možnosti využívat takto získanou energii dochází ke snížení spotřeby paliva i množství emisí ve výfukových plynech.

Balíček digitálních služeb v ceně
Vaše pohodlí během jízdy zajistí balíček integrovaných digitálních služeb, který obsahuje plně integrovanou nejlepší navigaci ve své třídě Google Maps, vyspělého hlasového asistenta Google Assist a stále se rozšiřující nabídku aplikací specificky vyvinutých pro využití ve voze z nabídky Google Play. Volvo Cars aplikace do Vašeho chytrého telefonu nabízí služby, které Vám zjednoduší každodenní život a pomohou Vám využít Vaše Volvo na maximum. Aplikace nabízí informace, manuály, zákaznickou podporu, vzdálené ovládání a monitorování podporovaných funkcí vozu. A to vše je Vám k dispozici vč. předplatného na 4 roky a potřebného datového přenosu vozu v ceně, zahrnujícího také aktualizace SW vozu vzdáleným přístupem (OTA, Over-the-Air).

Asistovaná bezpečnost, součást naší DNA
Asistovaná bezpečnost je a vždy byla součástí naší DNA. Pokročilé asistenční systémy řidiče (ADAS) standardně nabízí největší balíček podpůrných a bezpečnostních funkcí na trhu. Počínaje systémem pro předcházení a zmírňování kolizí s funkcí automatického brzdění, přes systém monitorující mrtvý úhel s podporou řízení varující před křížením cesty jiným vozidlem během couvání až po adaptivní tempomat ACC vč. asistenta pro jízdu v kolonách a Pilot Assist poslední generace, který jemnými zásahy do řízení udržuje vůz ve střední části jízdního pruhu.


*Čas dodání závisí na konkrétní specifikaci vozu. Nabídka platí do vyprodání zásob.