Menu
Publikováno dne

Předání elektromobilů Nissan eNV 200

Nissan eNV 200 jako základ pro mobilní jednotku elektroakustického  kolerátoru pro lokalizaci poruch vodovodních potrubí .

 

 

Na autosalonu společnosti Nissan AUTO IN v Pardubicích byly dnes předány zástupcům společnosti Vodovody a kanalizace Pardubice 2 elektromobily  Nissan eNV 200.

Oba vozy budou nasazeni v městské aglomeraci Pardubicka  v rámci provozně technického oddělení VAK Pardubice.

 

 Do jednoho vozu bude instalována jednotka elektroakustického kolerátoru , který je určen pro lokalizaci poruch vodovodních potrubí .

 

Tím vznikne unikátní  high- tech mobilní jednotka, která je v této podobě -  spojení elektrického vozu a technologie kolerátoru pro vyhledávání poruch  na světě zcela ojedinělá. 

 

Celý projekt byl připravován ve spolupráci VAK Pardubice , Nissan AUTO IN a AUTO IN Technology .

 

, ,Jsme velmi rádi, že jsem mohli nabídnout společnosti VAK Pardubice zajímavé řešení a že náš návrh použít pro mobilní jednotku kolerátoru elektrický vůz byl příznivě přijat . AUTO IN Technology se specializuje na tyto projekty a v Pardubicích jde již o druhý dokončený projekt  s využitím elektromobilu Nissan eNV 200 - ten první jsme v loňském roce dodali Dopravnímu podniku Pardubice., ,: Petr Vavrouš , project manager AUTO IN Technology.

 

, ,Nissan eNV 200 je pro své vlastnosti ideálním vozem pro firmy, jako jsou vodovody a kanalizace nebo dopravní podniky. Užitné vlastnosti a možnosti instalace dalších technologií vytváří zajímavé řešení . Díky spolupráci s AUTO IN Technology můžeme nabídnout zákazníkům komplexní řešení  , , : Petr Hanuš , vedoucí prodeje Nissan AUTO IN .