Pardubice | FORD

Poděbradská 292
530 09  Pardubice

RECEPCE
+420 469 775 075
Po – Pá: 7:30 – 17:00
So: 8:30 – 12:30
NOVÉ VOZY
+420 469 775 078
Po – Pá: 7:30 – 17:00
So: 8:30 – 12:30
OJETÉ VOZY
+420 777 786 573
Po – Pá: 8:00 –
17:00
So: 8:30 – 12:30
SERVIS
+420 469 775 076
Po – Pá: 7:30 –17:00
So: 8:30 – 12:30
NÁHRADNÍ DÍLY
+420 777 292 300
Po – Pá: 7:30 – 17:00
So: 8:30 – 12:30


Recepce

+420 469 775 075
Zuzana Pávová
recepční
+420 469 775 075
pavovaz@autoin.cz

Prodej nových vozů

+420 469 775 078
+420 777 292 200
Petr Sháněl
vedoucí prodeje nových vozů
+420 725 153 545
shanelp@autoin.cz
Miroslav Novotný
prodejce nových vozů, specialista na užitkové vozy
+420 724 292 209
novotnym@autoin.cz

Prodej ojetých vozů

+420 777 786 573
Lukáš Kučera
vedoucí prodeje ojetých vozů
kuceral@autoin.cz
Libor Kment
prodejce ojetých vozů
kmentl@autoin.cz

Servis

+420 469 775 076
+420 777 292 000
Gabriela Pejzlová
asistentka servisu, objednávky na servis
pejzlovag@autoin.cz
Otto Zeller
vedoucí přijímacích techniků
zellero@autoin.cz
David Tesař
přijímací technik
tesard@autoin.cz
Marek Pavlíček
přijímací technik
pavlicekma@autoin.cz
 
Tomáš Novák
přijímací technik
novakt@autoin.cz
 
Martin Kořínek
garanční technik
korinekm@autoin.cz
 Patrik Ondráček
technik pojistných událostí
+420 603 785 988
ondracekp@autoin.cz
Michal Vlasák
vedoucí servisu
vlasakm@autoin.cz
 
 

Náhradní díly

+420 777 292 300
Ladislav Jung
vedoucí oddělení náhradních dílů
jungl@autoin.cz
Jaroslav Novotný
prodejce náhradních dílů, skladník
novotnyj@autoin.cz
Martin Kaplan
prodejce náhradních dílů, skladník
kaplanm@autoin.cz
Miroslav Kašík
prodejce náhradních dílů, skladník
kasikm@autoin.cz
Jan Háp
prodejce náhradních dílů, skladník
Michal Michna
pneu specialista
michnam@autoin.cz

Autopůjčovna

+420 469 775 076
autopujcovna.pce@autoin.cz

Marketing

+420 777 292 892
marketing@autoin.cz

Vedoucí pobočky

Tomáš Kouba

Zaregistrujte se k odběru novinek a budete jako první informováni o akčních nabídkách.

0